410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Eten op locatie Snackbar aan het zwembad | Airconditioning |
| Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Dit comfortabele 410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina Rio de Janeiro hotel ligt in de Barra da Tijuca wijk van Rio de Janeiro, op afstand van 2 km van cultuurgerichte attracties zoals Museu Seleção Brasileira. Gasten van het aparthotel kunnen ontspannen in de zwembadbar of lounge in een buitenzwembad, dat het hele jaar geopend is.
Het hotel heeft een eersteklas ligging binnen 10 minuten met de auto van de Cidade das Artes. De Cittá America, op 2,1 km van 410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina, is een van de nabijgelegen attracties. Bij het pand in Rio de Janeiro kunt u genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het strand Joatinga binnen 15 minuten rijafstand. Het is binnen 19 km afstand van het treinstation Estação D Pedro II Central naar dit hotel in Rio de Janeiro.
De kamers bieden airconditioning aan, samen met koffie- en theevoorzieningen voor het comfort van de gasten. Onder andere kamervoorzieningen worden ook een apart toilet en een douche verleend. De privébadkamers beschikken over een apart toilet en een douche samen met een haardroger en badlakens.
Pane Mix is in de buurt van 410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina Rio de Janeiro gesitueerd.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Snackbar aan het zwembad
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Sauna
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Wat is het dichtstbijzijnde treinstation bij comfortabele 410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina hotel?
Het dichtstbijzijnde treinstation is Estação D Pedro II Central, op 19 km afstand van comfortabele 410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina hotel. - 🚗
Vind ik een parkeerplaats in 410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina hotel?
410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina hotel biedt een een privéparkeerplaats aan zijn gasten. - 🕗
Hoe laat moeten we van onze kamer in comfortabele 410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina hotel uitchecken?
Klanten van comfortabele 410-2 - Suite De Luxo Com Vista Para Piscina hotel moeten tot 11:00 uitchecken. - ❓
Wat voor soort zwembad biedt dit hotel in Rio de Janeiro?
Er is een buitenzwembad beschikbaar bij dit hotel in Rio de Janeiro.